شرح خدمات بازسازی و اورهال کامل ماشین آلات راهسازی و معدنی


1- بازرسی ارزیابی اولیه(Inspection/evaluation)

اقدامات و عملیات و تجهیزات مورد نیاز خاص هر ماشین توسط آنالیز های روغن بازرسی های چشمی توسط جنرال فورمن ها و مطالعه آنالیزها و تعمیرات برنامه ریزی شده قبلی می گردد . یک بازسازی و اورهال نمونه ممکن است شامل 350 تست و بازرسی شود .

2- دمونتاژ(Disassembling):

بعد از طرح ریزی برنامه بازسازی و اورهال ماشین یا سیستم انتقال قدرت کاملا و مونتاژ خواهد شد . تمام شلنگ ها , تسمه ها ، آبند ها، واشر ها ، بیرینگ ها، سیم پیچی­ها، سوئیچ ها و گیج ها تعویض خواهند شد. بر روی باقی قطعات بازرسی و اندازه گیری­ هایی انجام خواهد گرفت تا قابلیت اطمینان آنها مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. هر قطعه ایی که مطابق با استاندارد کارخانه سازنده(کترپیلار، کوماتسو، ولوو و .... ) نباشد، تعویض می شود. در بازسازی و اورهال یک ماشین تقریبا هفت هزار قطعه می توانند تعویض گردند.

3 –بازسازی(Reconditioning):

در تجهیزاتی که تا بحال اورهال نشده ­اند یکسری عملیات و تصحیحات مورد نیاز است. مثلا شاسی و فریم ماشین بازرسی می­شود و اگر نیاز باشد صاف کاری جوشکاری و تقویت می­شوند. لینک­ها و پین­های مفاصل و بیرنگ­ها تعویض می­شوند سیستم هیدرولیکی به سطح عملکردی اورجینال خود برگردانده می شوند.

4- به روز رسانی تکنولوژی ماشین ­آلات(Engineering Updates):

در حین مونتاژ مجدد ماشین با تغییرات و بهینه سازی­هایی که در طی سالهای که از عمر ماشین می گذرد روی ماشین­های جدید صورت گرفته در صورت رضایت مشتری بر روی ماشین به کار گرفته خواهد شد.

5 -تست­های عملکردی

موتور دیزل سیستم سوخت رسانی، گیربکس، تورک کانورتر(مبدل گشتاور) دیفرانسیل، فاینال درایو و رادیاتور دمونتاژ شده و مورد بازرسی قرار می گیرند. سپس اصلاحات لازم انجام گرفته و قطعات جدید نیاز جایگزین می شوند.

6 -مونتاژ مجدد:

در حین مونتاژ مجدد همه تورک های بحرانی و لقی ها و تنظیمات فشار توسط تکنسین جنرال فرمن ثبت و ضبط خواهند شد . همچین تمام سیم پیجی های ماشین تعویض می گردد.

7- تست عملکرد:

تست های استاندارد مانند تست Stall و تست های کلاج و گیربکس و فرمان، و تست های فشار شیر تخلیه روغن هیدرولیک و پایلوت از جمله تست هایی هستند که روی ماشین بازسازی انجام می گیرد.

8- نقاشی:

ماشین آلات بازسازی شده با کد رنگ کمپانی سازنده نقاشی شده و ماشین بازسازی شده کاملا ظاهر یک ماشین جدید را خواهد داشت.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0